Bistrotéka Valachy

Největší projekt v centru Zlína, kde Naše firma zajišťovala projektové řízení dodávek stavby, gastro-technologií a interiérů

RD Fryšták

Přístavba rodinného domu v moderním designu. Zvoleny byly moderní barvy v odstínech šedé. Prosklená střecha nad venkovní terasou poskytuje dostatek světla v domě.

RD Malenovice

Moderní stavba rozlehlé vily na krásném místě s výhledem na místní hrad. Dominantou domu jsou velké prosklené plochy a čistý minimalistický design.

RD Uherské Hradiště

Přístavba zahradního domku a kryté venkovní terasy. Strop tvoří pohledové lepené trámy, které dotváří jedinečnou atmosféru.

RD Všemina

Rodinný dům blízko lesa. Stavba splňuje nejmodernější trendy současnosti i přes jeho klasický vzhled. Jsou zde použity nejmodernější materiály a současně je perfektně osazen do svahu a spojen tak z přírodou.

RD Velehrad

Dům je tvořen systémem nosných stěn DEKPANEL. Celá realizace hrubé stavby trvala pouhých 18 hodin. V interiéru jsou přiznány lepené stropní nosníky které dotváří ráz interiéru.

RD Přílepy

Moderní rodinný dům s krásným výhledem. Střecha je tvořena falcovaným plechem. Fasáda je tvořena zavěšeným obkladem značky FUNDERMAX v dokonalém dekoru.

RD Příluky

Realizace staveb

Sídlo


Nám. T.G.Masaryka 1281
760 01 Zlín
+420 777 065 407
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sociální sítě